Волинський науковий ліцей | День науки
24 березня 2023 року
День науки
Діти – це дослідники та дослідниці за своєю вдачею. Війна цього не змінила. Тому 24 березня 2023 року в стінах Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради відбулася подія, яка уособлює в собі науковий тріумф ліцеїстів, – День науки. В цей день у ліцеї працювало 8 локацій - наукових майданчиків для творчого, інтелектуального зросту здобувачів освіти, поглиблення їх знань з хімії, біології, фізики, географії, математики, економіки, правознавства, мистецтва. Захід, який проходив у творчій співпраці з Волинською обласною Малою академією наук, зібрав на локаціях дослідників з Національного центру «Мала академія наук України», які продемонстрували низку справжніх див – дослідів в рамках Всеукраїнського проєкту «Професійний розвиток молоді заради майбутнього», науковців з найпрестижніших закладів вищої освіти Волині задля занурення усіх в цікавий світ науки. 
Цього разу подія була надзвичайно масштабною, адже в ній взяли участь Григорій Недопад, голова Волинської обласної ради, який вручив цінний подарунок ліцею, грамоти переможцям Всеукраїнських масових заходів; Наталія Матвіюк, начальниця управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, яка відзначила дипломами переможців обласних масових заходів; Ірина Вахович, ректорка ЛНТУ, Анатолій Цьось, ректор ВНУ імені Л. Українки, які запросили випускників на навчання у заклади вищої освіти; Тетяна Михалюк, директорка Волинської обласної МАН, яка ствердила, що ліцей – справжній інтелектуальний центр плекання наукової еліти України за кількісними показниками переможців конкурсів та олімпіад. 
День науки – захід, на якому ліцеїсти вкотре продемонстрували не тільки наявність наукового потенціалу, але і його успішну реалізацію. 
У непростих викликах сьогодення ми зробили ще один важливий крок для поступу та розвитку нашої країни. Наближаємо перемогу своїми знаннями, креативними ідеями, науковим потенціалом!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Наші
партнери: