Волинський науковий ліцей | Декадник з української літератури
21 березня 2023 року
Декадник з української літератури
З 09.03.2023 по 17.03.2023 у Волинському науковому ліцеї Волинської обласної ради було проведено декадник з української літератури. Метою проведення тижня було підвищення загальної мовної культури, прищеплення любові до української культури, мови та літератури, розвиток творчих здібностей учнів.
Заходи, проведені впродовж тижня були різноманітні та цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
Розпочався тиждень відкриттям книжкової виставка до дня народження Тараса Шевченка «Уклін тобі, Тарасе» у бібліотеці ліцею, яку упродовж тижня мали можливість відвідати учні та вчителі ліцею.
Для учнів 9-А Мазурчук Олена Григорівна провела урок виразного читання поезій напам'ять «Живе Шевченкове слово не згине ніколи!».
Гра-інфографіка «Поет» була проведена для учнів 11-А класу та учнів 11- Б класу учителькою Ковальчук Наталією Миколаївною.
Тематична виховна година «Великий Кобзар-пророк українського народу» була проведена учням 8-А класу Мазурчук Оленою.
Туристичний квест «Дороги Шевченка» та виховна година «Єднаймо душі словом Кобзаря» були заходами, які проводились у 10-Б класі учителькою Ковальчук Натвлією.
Виховна година «І на оновленій землі…» була проведена у 9-А класі їхнім класним керівником Чепіль Тамарою Теофанівною.
Серед учнів 9 – А класу та 9-Б класу була проведена вікторина «Що ви знаєте про творчість Т. Шевченка. Правда чи фейк?». Із 20 можливих балів кожна із команд отримала по 15 балів, отже результат – дружня нічия.
15 березня був запланований перегляд українського мультиплікаційного фільму «Мавка», але, на жаль, через повітряну тривогу у Волинській області, учні не змогли подивитись увесь мультфільм, тому перегляд перенесли на наступний тиждень.
16 березня у актовій залі проводили конкурс читців поезій Кобзаря «Шевченкове слово живе». Серед 12 учасників конкурсу було обрано 6 переможців :
1  Міце : Дудкевич Олена 10-Б
2  Місця : Ковальчук Іван 8-А та Данилик Єлизавета 9-Б
3  Місця : Лук’янчук Софія 9-Б , Мандзюк Олена 8-Б, Герасим ’як Юрій 10-А
17 березня у 9 Б класі учителькою Кратік Надією були проведені літературні посиденьки «Жінка, мати, Україна у творах Т. Шевченка». Також, у кінці дня підведенні підсумки декадника з української літератури та підготовлений звіт про виконання плану.

Найактивнішим учасникам та переможцям конкурсу буде оголошена подяка та вручені нагороди.
Наші
партнери: