2019-2020 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

СЕКЦІЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ СИСТЕМ, НАВЧАЛЬНИХ ТА ІГРОВИХ ПРОГРАМ
 
Лук’янюк Аріан, учень 9-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ
 
Матвіїв Анастасія, учениця 10-А класу - І місце
Назаркевич Олексій, учень 10-А класу - ІII місце
 
СЕКЦІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ
ТА ВИНАХІДНИЦТВА
 
Гузюк Георгій, учень 9-А класу - ІII місце
 
СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ
СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ ТА РОБОТОТЕХНІКИ
 
Грабець Назар, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
 
Корецький Олександр, учень 10-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
 
Соловей Тимофій, учень 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ
 
Поплавський Ярослав, учень 11-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ АЕРОФІЗИКИ ТА КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ МАТЕМАТИКИ
 
Губалюк Анастасія, учениця 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
 
Падалюк Анастасія, учениця 11-А класу - ІI місце
 
СЕКЦІЯ ФІНАНСІВ, ГРОШОВОГО ОБІГУ І КРЕДИТУ
 
Мельник Дмитро, учень 11-А класу - ІІI місце
 
СЕКЦІЯ ХІМІЇ
 
Велимчаниця Іван, учень 10-Б класу - ІIІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ
 
Корець Катерина, учениця 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЗООЛОГІЇ, БОТАНІКИ
 
Шуляка Максим, учень 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ
 
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ СЕЛЕКЦІЇ ТА ГЕНЕТИКИ
 
Куцевич Антон, учень 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
 
Мельник Роман, учень 10-В класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
 
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПЕДАГОГІКИ
 
Данилюк Анастасія, учениця 9-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ
 
Шнит Ольга, учениця 10-В класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПРАВОЗНАВСТВА
 
Скороход Дарина, учениця 10-В класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВА
 
Мамай Костянтин, учень 10-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ КЛІМАТОЛОГІЇ ТА МЕТЕОРОЛОГІЇ
 
Подоляк Арсен, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОХІМІЇ ТА МІНЕРАЛОГІЇ
 
Шевчук Ольга, учениця 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Семчук Ілона, учениця 10-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Новосад Давид, учень 10-В класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 
Деркач Микола, учень 10-Б класу - ІІІ місце
 

Переможці ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 
Дмитрук Денис, учень 11-А класу - ІІІ місце
Паламар Роман, учень 10-А класу - І місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

ІНФОРМАТИКА
 
Гнатюк Роман, учень 11-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІІ місце
Хітько Юлія, учениця 10-А класу - ІІІ місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
 
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІІ місце
Вчитель:  Мазурчук Олена Григорівна  

ІСТОРІЯ
             Заклекта Роман, учень 8-А класу - ІІІ місце
             Калінчик Тетяна, учениця 9-Б класу - І місце
             Мельник Роман, учень 10-В класу - І місце
             Миколаюк Юрій, учень 10-В класу - І місце
Вчителі:  Євтушина Марія Василівна, Капець Майя Петрівна

ЕКОЛОГІЯ
 
Приходько Софія, учениця 10-Б класу - І місце
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Корець Катерина, учениця 11-Б класу - ІІІ місце
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович  

МАТЕМАТИКА

 
Гомон Вероніка, учениця 8-А класу - ІІ місце
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІ місце
Сацик Дмитро, учень 9-А класу - ІІ місце
Костюк Олена, учениця 10-А класу - І місце
Матвіїв Анастасія, учениця 10-А класу - ІІ місце
Падалюк Анастасія, учениця 11-А класу - І місце

Вчителі:  Кабанов Володимир Іванович,  Олійник Ольга Василівна, Букарева Анастасія Анатоліївна 

 

ХІМІЯ

 
Пантєлєєв Лука, учень 8-Б класу - ІІ місце
Миронюк Анастасія, учениця 9-Б класу - ІІІ місце
Велимчаниця Іван, учень 10-Б класу - ІІ місце
Сасовський Назар, учень 10-Б класу - ІІІІ місце
Вчителі:  Татарин Наталія Анатоліївна, Вербич Неоніла Іванівна  

ГЕОГРАФІЯ
 
Кузьмич Анна, учениця 8-А класу - ІІІ місце
Шишко Сергій, учень 9-А класу - І місце
Гузюк Георгій, учень 9-А класу - ІІІ місце
Костюк Андрій, учень 10-А класу - І місце
Гусейнов Олександр, учень 10-А класу - ІІІ місце
Сасовський Назар, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Шевчук Ольга, учениця 10-А класу - ІІІ місце
Подоляк Арсен, учень 11-А класу - І місце
Вчитель:  Ставецька Людмила Анатоліївна  

АНГЛІЙСЬКА МОВА
 
Тригуб Анна, учениця 10-В класу - ІІІ місце
 
Вчитель:  Шутяк Тетяна Володимирівна   

БІОЛОГІЯ
 
Пантєлєєв Лука, учень 8-Б класу - ІІІ місце
Гузюк Божена, учениця 9-Б класу - ІІІ місце
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Куцевич Антон, учень 11-Б класу - ІІІ місце
 
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович, Парасюк Яна Миколаївна  

ЕКОНОМІКА
 
Гусейнов Олександр, учень 10-А класу - ІІІ місце
Вчитель: Савчук Олена Миколаївна     

ПРАВОЗНАВСТВО
 
Рудик Анна, учениця 9-В класу - І місце
Чебелюк Назар, учень 9-В класу - ІІ місце
Костюк Андрій, учень 10-А класу - І місце
Вчитель: Євтушина Марія Василівна  

АСТРОНОМІЯ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
Грабець Назар, учень 11-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІІ місце
 
Вчитель: Дубенський Іван Васильович    

ФІЗИКА
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - І місце
Грабець Назар, учень 11-А класу - ІІ місце
Корецький Олександр, учень 10-А класу - ІІ місце
Приходько Андрій, учень 11-А класу - ІІІ місце
Шеремет Вадим, учень 8-А класу - ІІІ місце
Вчителі: Дубенський Іван Васильович, Ухо Геннадій Степанович    

 

Переможці предметних турнірів

IIІ місце в VII обласному турнірі юних   винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга)


Гузюк Георгій Олександрович 
Корпач Назар Ігорович 
Шеремет Вадим Русланович
Пантєлєєв Лука Олександрович
Лук'янюк Аріан Олександрович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

ІІ місце в XXVI обласному турнірі юних  фізиків


Приходько Андрій Олексійович (IІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Грабець Назар Борисович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу
Поплавький Ярослав Сергійович
Корецький Олеквандр Сергійович
Корпач Назар Ігорович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

  

ІІ місце в XXІІ обласному турнірі юних  винахідників і раціоналізаторів

 

Грабець Назар Борисович (І місце в індивідуальному рейтингу) 
Корецький Олександр Сергійович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Мельник Дмитро Сергійович
Харчук Світлана Анатоліївна
Гузюк Георгій Олександрович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

ІІ місце в XXІІ обласному турнірі юних  біологів

 

Деркач Марія Ігорівна (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Шуляка Максим Ігорович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Куцевич Антон Андрійович
Потинська Яна Сергіївна
Приходько Софія Юріївна

 

Керівник команди Ткачук Мирослава Михайлівна, учитель біології

ІІ місце в XXVІІ обласному турнірі юних  хіміків:

  Мамай Констянтин Дмитрович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Шуляка Максим Ігорович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Велимчаниця Іван Іванович
Миронюк Анастасія Ярославівна
Згоранець Анастасія Анатоліївна
Керівник команди Татарин Наталія Анатоліївна, учитель хімії 

ІІ місце в XVІІ обласному турнірі  юних  правознавців:

 

Новосад Давид Андрійович 
Мельник Роман Олегович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Костюк Андрій Романович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Костюк Олена Романівна 
Чебелюк Назар Романович 

Керівник команди

Євтушина Марія Василівна, учитель історії та основ правознавства


ІІІ місце в XXIІ обласному турнірі юних  математиків:

 

Матвіїв Анастасія Юріївна 
Мельник Дмитро Сергійович
Падалюк Анастасія Миколаївна
Соловей Тимофій Романович
Шишко Сергій Юрійович

Керівник команди

Букарева Анастасія Анатоліївна, учитель математики  


 

ІІІ місце в ХV обласному турнірі   юних географів:
 

Харчук Світлана Анатоліївна
Сачко Каріна Василівна 
Подоляк Арсен Володимирович 
Мельник Роман Олегович 
Костюк Андрій Романович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)

Керівник команди

Ставецька Людмила Анатоліївна, учитель географії