Природознавство

 

Ставецька Людмила Анатоліївна – методист, керівник методичної комісії, учитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»
(2019 р.)
Лозовська Ірина Миколаївна – кандидат педагогічних наук, учитель біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2020 р.)
Ткачук Мирослава Михайлівна – учитель біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1988р.), Заслужений учитель України (2008р.), лауреат Премії Верховної ради України (2013р.)
Баран Віктор Миколайович – учитель біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
Парасюк Яна Миколаївна –  учитель біології, спеціаліст.
Вербич Неоніла Іванівна – учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Заслужений учитель України.
Татарин Наталія Анатоліївна – учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,  старший вчитель.
Мазуренко Ірина Віталіївна – учитель хімії, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.
Дубенський Іван Васильович – учитель фізики та астрономії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель року (2001р.), лауреат Всеукраїнського відкритого конкурсу серед вчителів за кращу методичну розробку заняття з енергозбереження для загальноосвітніх навчальних закладів (2004р.), лауреат обласної премії імені Й.В. Гошовського у сфері освіти (2019 р.)
Ухо Геннадій Степанович – учитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Чижевська Лариса Тарасівна – доцент, кандидат географічних наук, керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності у галузі географії».
Мельнійчук Михайло Михайлович – доцент, кандидат географічних наук, керівник гуртка «Наукові дослідження в галузі географії».
Янчук Олександр Миколайович – доцент, кандидат хімічних наук, керівник гуртка «Хімія».
Лісовська Тетяна Павлівна – доцент,  кандидат біологічних наук, керівник гуртка «Юні генетики-селекціонери».
Андрєєва Валентина Вікторівна – доцент,  кандидат сільськогосподарських наук, керівник гуртка «Юні лісівники».
Омельковець Ярослав Адамович – доцент, кандидат біологічних наук, керівник гуртка «Юні зоологи».
Вілігурський Олег Миколайович – керівник гуртка «Експериментальна і теоретична фізика».
Мороз Сергій Анатолійович – доцент, кандидат технічних наук, керівник гуртка «Наукові дослідження у фізиці».
 
Проблема над якою працює методична комісія природознавства:  «Використання цифрових технологій у розвитку наукового потенціалу вихованців ліцею».
 
Основні напрямки роботи методичної комісії природознавства:
- посилення співпраці педагогічного колективу з науковцями закладів вищої освіти ;
- організація науково-дослідницької діяльності в умовах ліцею;
- впровадження та застосування цифрових лабораторій в освітньому процесі;
- підвищення рівня компетентності педагогів;
- удосконалення фахової майстерності, надання практичної допомоги педагогічним працівникам щодо розвитку їхнього творчого потенціалу.

 




Наші
партнери: