Головна / Наші досягнення / Переможці турнірів олімпіад, конкурсів
Переможці турнірів олімпіад, конкурсів

2019/2020 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

СЕКЦІЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ СИСТЕМ, НАВЧАЛЬНИХ ТА ІГРОВИХ ПРОГРАМ
 
Лук’янюк Аріан, учень 9-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ
 
Матвіїв Анастасія, учениця 10-А класу - І місце
Назаркевич Олексій, учень 10-А класу - ІII місце
 
СЕКЦІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ
ТА ВИНАХІДНИЦТВА
 
Гузюк Георгій, учень 9-А класу - ІII місце
 
СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ
СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ ТА РОБОТОТЕХНІКИ
 
Грабець Назар, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
 
Корецький Олександр, учень 10-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
 
Соловей Тимофій, учень 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ
 
Поплавський Ярослав, учень 11-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ АЕРОФІЗИКИ ТА КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ МАТЕМАТИКИ
 
Губалюк Анастасія, учениця 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
 
Падалюк Анастасія, учениця 11-А класу - ІI місце
 
СЕКЦІЯ ФІНАНСІВ, ГРОШОВОГО ОБІГУ І КРЕДИТУ
 
Мельник Дмитро, учень 11-А класу - ІІI місце
 
СЕКЦІЯ ХІМІЇ
 
Велимчаниця Іван, учень 10-Б класу - ІIІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ
 
Корець Катерина, учениця 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЗООЛОГІЇ, БОТАНІКИ
 
Шуляка Максим, учень 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ
 
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ СЕЛЕКЦІЇ ТА ГЕНЕТИКИ
 
Куцевич Антон, учень 11-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
 
Мельник Роман, учень 10-В класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
 
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПЕДАГОГІКИ
 
Данилюк Анастасія, учениця 9-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ
 
Шнит Ольга, учениця 10-В класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПРАВОЗНАВСТВА
 
Скороход Дарина, учениця 10-В класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВА
 
Мамай Костянтин, учень 10-Б класу - І місце
 
СЕКЦІЯ КЛІМАТОЛОГІЇ ТА МЕТЕОРОЛОГІЇ
 
Подоляк Арсен, учень 11-А класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОХІМІЇ ТА МІНЕРАЛОГІЇ
 
Шевчук Ольга, учениця 10-А класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Семчук Ілона, учениця 10-А класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Новосад Давид, учень 10-В класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 
Деркач Микола, учень 10-Б класу - ІІІ місце
 

Переможці ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 
Дмитрук Денис, учень 11-А класу - ІІІ місце
Паламар Роман, учень 10-А класу - І місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

ІНФОРМАТИКА
 
Гнатюк Роман, учень 11-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІІ місце
Хітько Юлія, учениця 10-А класу - ІІІ місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
 
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІІ місце
Вчитель:  Мазурчук Олена Григорівна  

ІСТОРІЯ
             Заклекта Роман, учень 8-А класу - ІІІ місце
             Калінчик Тетяна, учениця 9-Б класу - І місце
             Мельник Роман, учень 10-В класу - І місце
             Миколаюк Юрій, учень 10-В класу - І місце
Вчителі:  Євтушина Марія Василівна, Капець Майя Петрівна

ЕКОЛОГІЯ
 
Приходько Софія, учениця 10-Б класу - І місце
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Корець Катерина, учениця 11-Б класу - ІІІ місце
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович  

МАТЕМАТИКА

 
Гомон Вероніка, учениця 8-А класу - ІІ місце
Шишко Сергій, учень 9-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІ місце
Сацик Дмитро, учень 9-А класу - ІІ місце
Костюк Олена, учениця 10-А класу - І місце
Матвіїв Анастасія, учениця 10-А класу - ІІ місце
Падалюк Анастасія, учениця 11-А класу - І місце

Вчителі:  Кабанов Володимир Іванович,  Олійник Ольга Василівна, Букарева Анастасія Анатоліївна 

 

ХІМІЯ

 
Пантєлєєв Лука, учень 8-Б класу - ІІ місце
Миронюк Анастасія, учениця 9-Б класу - ІІІ місце
Велимчаниця Іван, учень 10-Б класу - ІІ місце
Сасовський Назар, учень 10-Б класу - ІІІІ місце
Вчителі:  Татарин Наталія Анатоліївна, Вербич Неоніла Іванівна  

ГЕОГРАФІЯ
 
Кузьмич Анна, учениця 8-А класу - ІІІ місце
Шишко Сергій, учень 9-А класу - І місце
Гузюк Георгій, учень 9-А класу - ІІІ місце
Костюк Андрій, учень 10-А класу - І місце
Гусейнов Олександр, учень 10-А класу - ІІІ місце
Сасовський Назар, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Шевчук Ольга, учениця 10-А класу - ІІІ місце
Подоляк Арсен, учень 11-А класу - І місце
Вчитель:  Ставецька Людмила Анатоліївна  

АНГЛІЙСЬКА МОВА
 
Тригуб Анна, учениця 10-В класу - ІІІ місце
 
Вчитель:  Шутяк Тетяна Володимирівна   

БІОЛОГІЯ
 
Пантєлєєв Лука, учень 8-Б класу - ІІІ місце
Гузюк Божена, учениця 9-Б класу - ІІІ місце
Ярмолюк Максим, учень 10-Б класу - ІІІ місце
Куцевич Антон, учень 11-Б класу - ІІІ місце
 
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович, Парасюк Яна Миколаївна  

ЕКОНОМІКА
 
Гусейнов Олександр, учень 10-А класу - ІІІ місце
Вчитель: Савчук Олена Миколаївна     

ПРАВОЗНАВСТВО
 
Рудик Анна, учениця 9-В класу - І місце
Чебелюк Назар, учень 9-В класу - ІІ місце
Костюк Андрій, учень 10-А класу - І місце
Вчитель: Євтушина Марія Василівна  

АСТРОНОМІЯ
 
Приходько Андрій, учень 11-А класу - І місце
Грабець Назар, учень 11-А класу - ІІ місце
Корпач Назар, учень 9-А класу - ІІІ місце
 
Вчитель: Дубенський Іван Васильович    

ФІЗИКА
 
Корпач Назар, учень 9-А класу - І місце
Грабець Назар, учень 11-А класу - ІІ місце
Корецький Олександр, учень 10-А класу - ІІ місце
Приходько Андрій, учень 11-А класу - ІІІ місце
Шеремет Вадим, учень 8-А класу - ІІІ місце
Вчителі: Дубенський Іван Васильович, Ухо Геннадій Степанович    

 

Переможці предметних турнірів

IIІ місце в VII обласному турнірі юних   винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга)


Гузюк Георгій Олександрович 
Корпач Назар Ігорович 
Шеремет Вадим Русланович
Пантєлєєв Лука Олександрович
Лук'янюк Аріан Олександрович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

ІІ місце в XXVI обласному турнірі юних  фізиків


Приходько Андрій Олексійович (IІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Грабець Назар Борисович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу
Поплавький Ярослав Сергійович
Корецький Олеквандр Сергійович
Корпач Назар Ігорович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

  

ІІ місце в XXІІ обласному турнірі юних  винахідників і раціоналізаторів

 

Грабець Назар Борисович (І місце в індивідуальному рейтингу) 
Корецький Олександр Сергійович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Мельник Дмитро Сергійович
Харчук Світлана Анатоліївна
Гузюк Георгій Олександрович

 

Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії 

ІІ місце в XXІІ обласному турнірі юних  біологів

 

Деркач Марія Ігорівна (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Шуляка Максим Ігорович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Куцевич Антон Андрійович
Потинська Яна Сергіївна
Приходько Софія Юріївна

 

Керівник команди Ткачук Мирослава Михайлівна, учитель біології

ІІ місце в XXVІІ обласному турнірі юних  хіміків:

  Мамай Констянтин Дмитрович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Шуляка Максим Ігорович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу) 
Велимчаниця Іван Іванович
Миронюк Анастасія Ярославівна
Згоранець Анастасія Анатоліївна
Керівник команди Татарин Наталія Анатоліївна, учитель хімії 

ІІ місце в XVІІ обласному турнірі  юних  правознавців:

 

Новосад Давид Андрійович 
Мельник Роман Олегович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Костюк Андрій Романович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Костюк Олена Романівна 
Чебелюк Назар Романович 

Керівник команди

Євтушина Марія Василівна, учитель історії та основ правознавства


ІІІ місце в XXIІ обласному турнірі юних  математиків:

 

Матвіїв Анастасія Юріївна 
Мельник Дмитро Сергійович
Падалюк Анастасія Миколаївна
Соловей Тимофій Романович
Шишко Сергій Юрійович

Керівник команди

Букарева Анастасія Анатоліївна, учитель математики  


 

ІІІ місце в ХV обласному турнірі   юних географів:
 

Харчук Світлана Анатоліївна
Сачко Каріна Василівна 
Подоляк Арсен Володимирович 
Мельник Роман Олегович 
Костюк Андрій Романович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)

Керівник команди

Ставецька Людмила Анатоліївна, учитель географії 


2018/2019 навчальний рік

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 

  СЕКЦІЯ ІNTERNET-ТЕХНОЛОГІЙ ТА WEB ДИЗАЙНУ

                         Матвіїв Анастасія, учениця 9 класу- ІІ місце

  СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, БАЗ ДАНИХ ТА СИСТЕМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

                         Урин Дмитро, учень 11 класу - ІІ місце

  СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

                         Урин Дмитро, учень 11 класу- ІІ місце

  СЕКЦІЯ АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ ТА РОБОТОТЕХНІКИ

                         Корецький Олександр, учень 9 класу- ІІІ місце

  СЕКЦІЯ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ

                         Приходько Андрій, учень 10 класу- ІІІ місце

  СЕКЦІЯ АЕРОФІЗИКИ ТА КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

                         Приходько Андрій, учень 10 класу- ІІІ місце

  СЕКЦІЯ МІКРОЕКОНОМІКИ ТА МАКРОЕКОНОМІКИ

                         Булік Роман, учень 11 класу- ІІ місце

  СЕКЦІЯ ЗООЛОГІЇ, БОТАНІКИ

                         Шуляка Максим, учень 10 класу- ІІ місце

  СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

                         Дишко Уляна, учениця 11 класу- ІІ місце

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  АСТРОНОМІЯ

                         Приходько Андрій, учень 10 класу - ІІ місце

  ЕКОЛОГІЯ

                         Корець Катерина, учениця 10 класу - ІІІ місце

  ГЕОГРАФІЯ

                         Подоляк Арсен, учень 10 класу - ІІІ місце

  ФІЗИКА

                         Корпач Назар, учень 8 класу - ІІІ місце

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 
Дмитрук Денис, учень 10 класу - ІІІ місце
Паламар Роман, учень 9 класу - ІІІ місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

ІНФОРМАТИКА
 
Урин Дмитро, учень 11 класу - ІІ місце
Франчук Олег, учень 10 класу - ІІ місце
Хітько Юлія, учениця 9 класу - ІІІ місце
Вчитель:  Волянюк Вадим Миколайович  

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
 
Деркач Марія, учениця 10 класу - І місце
Рудчик Наталія, учениця 9 класу - ІІІ місце
Дишко Уляна, учениця 11 класу - ІІІ місце
Вчителі:  Ковальчук Наталія Миколаївна, Кратік Надія Вікторівна  

ІСТОРІЯ
             Чебелюк Назар, учень 8 класу - ІІ місце
             Мельник Роман, учень 9 класу - ІІ місце
             Костюк Андрій, учень 9 класу - ІІІ місце

Вчитель: Євтушина Марія Василівна


ЕКОЛОГІЯ
 
Корець Катерина, учениця 10 класу - І місце
Ярмолюк Максим, учень 9 класу - ІІ місце
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович  

МАТЕМАТИКА

 
Матвіїв Анастасія, учениця 9 класу - І місце
Урин Дмитро, учень 11 класу - І місце
Корпач Назар, учень 8 класу - ІІ місце
Сілюк Дарина, учениця 9 класу - ІІ місце
Падалюк Анастасія, учениця 10 класу - ІІ місце
Герасимчук Андрій, учень 11 класу - ІІ місце
Тишик Максим, учень 8 класу - ІІІ місце
Соловей Тимофій, учень 9 класу - ІІІ місце

Вчителі:  Кабанов Володимир Іванович,  Олійник Ольга Василівна, Букарева Анастасія Анатоліївна 

 

АСТРОНОМІЯ

 
Грабець Назар, учень 10 класу - І місце
Приходько Андрій, учень 10 класу - ІІ місце
Поплавський Ярослав, учень 10 класу - ІІІ місце
Вчитель:  Дубенський Іван Васильович  

ХІМІЯ

 
Мірчук Адріана, учениця 11 класу - ІІ місце
Войтович Ольга, учениця 8 класу - ІІІ місце
Іллюк Владислав, учень 9 класу - ІІІ місце
Вчителі:  Татарин Наталія Анатоліївна, Вербич Неоніла Іванівна  

ГЕОГРАФІЯ
 
Подоляк Арсен, учень 10 класу - І місце
Гузюк Георгій, учень 8 класу - ІІ місце
Шевчук Ольга, учениця 9 класу - ІІ місце
Герасимчук Андрій, учень 11 класу - ІІ місце
Вчитель:  Ставецька Людмила Анатоліївна  

АНГЛІЙСЬКА МОВА
 
Луцик Іван, учень 11 класу - ІІ місце
Тригуб Анна, учениця 9 класу - ІІІ місце
Корець Катерина, учениця 10 класу - ІІІ місце
Вчитель:  Шутяк Тетяна Володимирівна   

БІОЛОГІЯ
 
Ярмолюк Максим, учень 9 класу - ІІ місце
Куцевич Антон, учень 10 класу - ІІ місце
Шуляка Максим, учень 10 класу - ІІ місце
Гузюк Божена, учениця 8 класу - ІІІ місце
Глущук Володимир, учень 9 класу - ІІІ місце
Дишко Уляна, учениця 11 класу - ІІІ місце
Вчителі:  Ткачук Мирослава Михайлівна, Баран Віктор Миколайович  

ФІЗИКА
 
Корпач Назар, учень 8 класу - ІІ місце
Грабець Назар, учень 10 класу - ІІІ місце
Приходько Андрій, учень 10 класу - ІІІ місце
Урин Дмитро, учень 11 класу - ІІІ місце
Вчителі: Дубенський Іван Васильович, Ухо Геннадій Степанович    

ЕКОНОМІКА
 
Булік Роман, учень 11 класу - ІІІ місце
Вчитель: Савчук Олена Миколаївна     

ПРАВОЗНАВСТВО
 
Балик Анна, учениця 9 класу - ІІ місце
Костюк Андрій, учень 9 класу - ІІ місце
Жилко Софія, учениця 9 класу - ІІІ місце
Вчитель: Євтушина Марія Василівна  

Переможці предметних турнірів

І місце в VI обласному турнірі юних  винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга)
  Соловей Тимофій Романович
Корецький Олександр Сергійович (І місце в індивідуальному рейтингу)
Стрелюк Назар Олексійович
Корпач Назар Ігорович
Гузюк Георгій Олександрович
Керівник команди Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії

І місце в XXV обласному турнірі юних  хіміків:
  Луцик  Іван Юрійович (І місце в індивідуальному рейтингу)
Гончарук Ярослав Анатолійович
Мірчук Адріана Олександрівна
Сачко Каріна Василівна
Демусь Роман Святославович
Керівник команди Татарин Наталія Анатоліївна, учитель хімії

ІІ місце в XVІ обласному турнірі  юних  правознавців:

 

Деркач Марія Ігорівна
Гетюк  Ярослав Юрійович
Мельник Христина Олександрівна
Місевич Катерина Олександрівна
Шокало Андрій Андрійович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)

Керівник команди

Євтушина Марія Василівна, учитель історії та основ правознавства


ІІ місце в XXI обласному турнірі юних  математиків:

 

Власюк Сергій Петрович
Герасимчук Андрій Олегович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Урин Дмитро Анатолійович (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Падалюк Анастасія Миколаївна
Троцюк Роман Григорович

Керівник команди

Олійник Ольга Василівна, учитель математики 


ІІІ місце в XIV обласному турнірі юних економістів:

 

Булік Роман Вікторович
Галабурда Олександр Васильович
Герасимчук Андрій Олегович
Кальковець Орест Леонідович
Рудь Богдан Романович

Керівник команди

Савчук Олена Миколаївна, учитель економіки


ІІІ місце в XXІ обласному турнірі  юних винахідників і раціоналізаторів:

 

Приходько Андрій Олексійович
Грабець Назар Борисович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Поплавський Ярослав Сергійович
Мельник Дмитро Сергійович
Харчук Світлана Анатоліївна

Керівник команди

Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії


участь в XXV обласному турнірі  юних фізиків:
 

Грабець Назар Борисович
Приходько Андрій Олексійович (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Поплавський Ярослав Сергійович
Мельник Дмитро Сергійович
Харчук Світлана Анатоліївна

Керівник команди

Дубенський Іван Васильович, учитель фізики та астрономії


І місце в ХV обласному турнірі   юних журналістів:
 

Луцик Іван Юрійович  (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Деркач Марія Ігорівна (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Дишко Уляна Володимирівна
Костюк Юлія Сергіївна
Костюк Андрій Романович

Керівник команди

Ковальчук Наталія Миколаївна, учитель української мови і літератури

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

СЕКЦІЯ ІNTERNET-ТЕХНОЛОГІЙ ТА WEB ДИЗАЙНУ
 
Матвіїв Анастасія, учениця 9 класу - І місце
Франчук Олег, учень 10 класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, БАЗ ДАНИХ ТА
СИСТЕМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
 
Урин Дмитро, учень 11 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ
ТА ВИНАХІДНИЦТВА
 
Грабець Назар, учень 10 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ
СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
 
Урин Дмитро, учень 11 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ ТА РОБОТОТЕХНІКИ
 
Корецький Олександр, учень 9 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ
 
Приходько Андрій, учень 10 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ АЕРОФІЗИКИ ТА КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
 
Приходько Андрій, учень 10 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
 
Падалюк Анастасія, учениця 10 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ МІКРОЕКОНОМІКИ ТА МАКРОЕКОНОМІКИ
 
Булік Роман, учень 11 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ХІМІЇ
 
Луцик Іван, учень 11 класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ
 
Корець Катерина, учениця 10 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
 
Колядко Лариса, учениця 10 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ЗООЛОГІЇ, БОТАНІКИ
 
Шуляка Максим, учень 10 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ
 
Ярмолюк Максим, учень 9 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
 
Мельник Роман, учень 9 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПЕДАГОГІКИ
 
Гаврилюк Наталія, учениця 10 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ПРАВОЗНАВСТВА
 
Скороход Дарина, учениця 9 класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ КЛІМАТОЛОГІЇ ТА МЕТЕОРОЛОГІЇ
 
Подоляк Арсен, учень 10 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОХІМІЇ ТА МІНЕРАЛОГІЇ
 
Шевчук Ольга, учениця 9 класу - ІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Дишко Уляна, учениця 11 класу - І місце
 
СЕКЦІЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
Новосад Давид, учень 9 класу - ІІІ місце
 
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 
Костюк Юлія, учениця 10 класу - ІІІ місце




Наші
партнери: