Головна / Наші досягнення / Золоті сторінки ліцею
Золоті сторінки ліцею

Занесені імена учасників освітнього процесу за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення у ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських предметних олімпіад, у ІІ та ІІІ етапах конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі закладу освіти на конкурсах і турнірах; за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях:

1993-1994 рік
1. Степук Оксани нагороджена дипломом II ступеня на Всеукраїнському конкурсі науково дослідницьких робіт природничого профілю членів МАН та товариств „Наукова зміна”. I місце на Всеукраїнському конкурсі школярів „Живи, земле”, студентки біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
2. Маховської Олени II  місце  на  обласній  олімпіаді  з  біології  в  1992-1993  н. р.  III місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. , студентки біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
3. Бігуна Сергія призера олімпіади з фізики київського державного університету ім. Драгоманова, студента фізичного факультету КДУ ім. Драгоманова.
4. Горбатюка Віктора призера конкурсу науково дослідницьких робіт Малої Лесової академії (м. Львів), студента Львівського лісогосподарського університету.
5. Габушко Вероніки студентки фізичного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
1994-1995 рік
6. Степана Богдана нагороджений дипломом III ступеня на Міжнародні дитячій науковій конференції в м. Варна (Болгарія), II місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. Диплом II ступеня на обласному конкурсі наукових робіт членів МАН, студент Чернівецького медичного університету.
7. Гончарука Сергія студента економічного факультету ВДУ.
1995-1996 рік
8. Кравчука Володимира студента Чернівецького медичного університету.
9. Собчук Людмили призера Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, студентки інституту іноземних мов (м. Київ).
10. Тарасюк Наталії призера Всеукраїнської олімпіаді з біології 1995-1996 н. р. (III місце), призера обласної олімпіаді з біології 1995-1996 н. р., студентки  Чернівецького медичного університету.
11. Скуби Ірини призера Всеукраїнської олімпіади з біології 1994-1995 н. р.
призера обласної олімпіади в 1995-1996 н. р., студентки  Київського державного університету.
1996-1997 рік
12. Зубача Миколи призера обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики, призера Всеукраїнської олімпіаді з фізики 1994-1995 н. р. (III місце), студента  Київського політехнічного університету.
13. Ковальчук Тетяни призера обласної олімпіади з німецької мови, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка, факультет журналістики.
14. Шейко Світлани призера обласного захисту наукових робіт членів МАН.
1997-1998 рік
15. Косюк Інни призера обласної олімпіади з математики, призера Міжнародної олімпіади з фізики, математики, інформатики, учасника Всеукраїнської олімпіади з математики, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
16. Сенків Валентини призера обласної олімпіаді з біології, учасника Всеукраїнської олімпіади з біології, студентки ВДУ ім. Лесі Українки.
1998-1999 рік
17. Будько Олени призера обласних та Всеукраїнських телевікторин, призера обласної олімпіаді з української  мови та літератури, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
18. Ковальчук Жанни призера обласної олімпіади з фізики, учасника Всеукраїнської олімпіади з фізики, студентки Київського інституту легкої промисловості.
19. Ільчук Наталії призера обласної олімпіаді з біології, учасниці Всеукраїнського зльоту юних екологів, студентки ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
20. Нікітіна Андрія призера обласної олімпіади з математики, студента Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
1999-2000 рік
21. Вербич Зоряни призера обласних олімпіад з біології, призера Всеукраїнських олімпіад з біології, призера Всеукраїнських конкурсів захисту наукових робіт МАН, призера Соросівської олімпіади з біології, студентки ВДУ ім. Лесі Українки.
22. Кандиби Віктора призера обласних олімпіад з фізики, учасника Всеукраїнських олімпіад з фізики, студента Київського політехнічного університету.
2000-2001 рік
23. Волинця Романа переможця обласних і призер Всеукраїнських олімпіад з біології, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, (секція медицина) відмінник навчання, студента Полтавського стоматологічної академії.
24. Михайлової Анни переможця обласних і призера Всеукраїнських олімпіад з хімії, призера обласного турніру юних хіміків, призера Всеукраїнського конкурсу „Найталановитіша дитина України 2000 року”, студентки хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.
25.Харитонюка Артема переможця обласних та учасника Всеукраїнських олімпіад з математики, призера обласного турніру юних математиків, студента МФТІ.
26. Цуманець Оксани переможця обласних і призера Всеукраїнських олімпіад з географії, відмінниці навчання, студентки Київського національного торговельно-економіного університету.
Максимчук Віри Борисівни учителя української мови і літератури
2001-2002 рік
27. Божко Ірини відмінниці навчання, призера обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призера Всеукраїнського турніру юних хіміків, студентки Київського політехнічного університету.
28.Зінюка Олександра переможця і призера обласних олімпіад з біології, призера Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призера Всеукраїнського чемпіонату „КРОКС”, в індивідуальній першості, студента Київського політехнічного університету.
29. Синюка Володимира переможця обласних та учасника Всеукраїнських олімпіад з фізики, студента МФТІ.
30. Луценко Катерини призера обласних олімпіад з математики, переможця першого обласного чемпіонату „КРОКС”  в командній першості, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка. 
Панасюк Любові Ананіївни вихователя
2002-2003 рік
31. Кузик Валентини призера обласних олімпіад з історії, української мови і   літератури, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призера обласних літературних конкурсів, студентки Києво-Могилянської академії.
32. Матвійчука Олексія призера Всеукраїнської олімпіади з хімії, студента ВДУ імені Лесі Українки.
Євтушиної Марії Василівни учителя історії та правознавства
2003-2004 рік
33. Савича Сергія переможця обласних олімпіад з історії, призер обласних     олімпіад з правознавства, призера Всеукраїнської олімпіади з історії, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з правознавства,  студента  Волинського державного університету імені Лесі Українки.
34. Білоусова Олександра переможця обласних олімпіад з хімії, переможця     обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призера Всеукраїнської олімпіади з хімії та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, студента Волинського державного університету імені Лесі Українки.
35. Турчак Мар’яни переможця обласної олімпіади, призера Всеукраїнської  олімпіади з економіки, студентки Київського Національного авіаційного університету.
Конопельнюк  Лідії Ульянівни  учителя математики
2004-2005 рік
36. Кольцова Олександра призера обласних олімпіад з інформатики, англійської мови,
студента Київського національного авіаційного  університету.
37. Мельник Валентини призера обласних олімпіад з географії, студентки 
Волинського державного  університету ім. Лесі Українки.
38. Фурцевої Олесі  учасниці  обласних  олімпіад  з  хімії,  біології,  студентки      Київської національної медичної академії ім. Івана Богомольця.
39. Клапатюка Володимира призера обласної олімпіади з хімії,  студента Київського  університету харчових технологій
40. Артьомової Анни переможця  обласних  олімпіад та  призера  Всеукраїнської     олімпіади з правознавства, студентки Львівського  державного університету ім. Івана Франка.
41. Грабовського 
Олександра
призера обласних олімпіад та учасник Всеукраїнської олімпіади з історії, студента Київської національної академії внутрішніх  справ.
Шутяк Тетяни Володимирівни учителя англійської мови
2005-2006 рік
42. Портянка Андрія переможця обласних олімпіад та призер Всекураїнської олімпіади з економіки, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Київського національного економічного університету.
43. Конопельнюка Олександра призера обласних олімпіад з фізики та економіки, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
44. Савицького Сергія призера обласних олімпіад з історії та інформатики, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
Кабанова Володимира Івановича учителя фізики, заступника директора з виховної роботи
2006-2007 рік
45. Марунчака Романа Президентського стипендіата, переможця обласних і Всеукраїнських олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних раціоналізаторів і       винахідників, студента Московського фізико-технічного інституту.
46. Хом’яка Данила призера обласних і Всеукраїнських олімпіад з хімії,  обласних і Всеукраїнських турнірів, студента Національного університету харчових технологій.
Кузьмук Наталії Миколаївни учителя української мови і літератури
2007-2008 рік
47. Корнієнка Олександра призера обласних олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних фізиків, раціоналізаторів і винахідників, студента Національного технічного університету “Київського політехнічного інститута.
48. Кабанової Мар’яни призера обласних олімпіад з економіки, обласних і     Всеукраїнських турнірів юних економістів, студентки Волинського Національного університету імені Лесі Українки.
49. Гаврилюка Романа призера обласних обласних турнірів юних економістів, студента Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
Ставецької Людмили Анатоліївни учителя географії
2008-2009 рік
50. Мойсік  Галини 
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
51. Бартман  Олесі
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Парполіти Людмили Анатоліївни учителя української мови і літератури
2009-2010 рік
52. Редчука  Богдана 
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Лагоди  Оксани  Петрівни вихователя
2010-2011 рік
53. Довгаль  Катерини
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
2011-2012 рік
54. Савича  Андрія 
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
55. Гащишина Адама
за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Присяжної Ольги  Миколаївни учителя математики
2012-2013 рік
56. Журавля Андрія
учасника Міжнародної олімпіади з біології, переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція лісознавства – 1м., секція загальної біології – 1м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (1м.), з екології (1м.), з географії (2м.), з хімії (2м.),  переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція лісознавства – 1м., секція загальної біології – 1м.), президентського стипендіата (2011-12 н.р., 2012-13 н.р.)
57. Кравчука Станіслава
учасника відбірково-тренувальних зборів до Міжнародної олімпіади з біології, переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція екології – 2м.), переможцяІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (1м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція екології – 2м.), президентського стипендіата (2011-12 н.р.).
58. Гащишина Кирил
переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція медицини – 3м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), з хімії (2м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція медицини – 1м.).
59. Довгаль Ганни
переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція української літератури – 1м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція української   літератури – 1м.).
60. Семенюка Вадима
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (2м.), з історії (2м.), інформаційних технологій (2м.), з фізики (3м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція математичного моделювання – 2м.).
Мазурчук Олени Григорівни учителя української мови і літератури
2013-2014 рік
61. Матвіюк Ірини
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (2м.), з інформаційних технологій (2м.); переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція прикладної математики – 3м., секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту – 3м.).
62. Дишко Ірини
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови (3м.), з правознавства (2м.); переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція літературної творчості – 1м., секція правознавства – 3м.), переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2м.).
Кратік Надії Вікторівни учителя української мови і літератури
2014-2015 рік
63. Глинюк Ірини
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (2м.), з фізики (3м.); переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція математики – 2м.); переможця в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнських турнірах юних математиків та юних фізиків.
64. Комара Владислава
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (1м.), з астрономії (1м.), з фізики (2м.), з економіки (3м.); переможця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з астрономії (3м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 3м.), учасника ІІІ наукової школи з фізики «Лабораторія фізики високих енергій CERN, Женева», 2014р.
65. Кінаха Сергія
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (1м.), з біології (1м.); переможця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (3м.), переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція хімії – 3м.)
Татарин Наталії Анатоліївни учителя хімії
2015-2016 рік
66. Миронюка Антона
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з математики – 1м., з інформатики – 2м.; трикратного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2015р. – 3м., 2014р. – 3м., 2013р. – 3м.); переможця Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція технології програмування – 1м., 1м.); відзначеного в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнському турнірі юних математиків (2 м.); відзначеного Подякою ради національної безпеки і оборони України «За творчість, наполегливість та креативність у підготовці ґрунтовних наукових досліджень»
67. Кондрашова Ігоря
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з фізики – 2м., з астрономії – 1м., з інформатики – 2м.; двохкратного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2014р. – 3м., 2013р. – 3м.); переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 1м. і 2м.)
Дубенського Івана Васильовича учителя фізики та астрономії
Волянюка Вадима Миколайовича учителя інформатики та технологій
2016-2017 рік
68. Жука Ореста
переможця III етапу Всеукраїнських олімпіад: з астрономії – 3 м., з інформаційних технологій – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція технологічних процесів та перспективних технологій – 1 м.); відзначений в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів (2 м.)
69. Стеблевець Тетяни
переможця III етапу Всеукраїнських олімпіад: з інформатики – 2 м., з математики – 3 м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослід-ницьких робіт МАН (секція Internet- технологій та WEB дизайну – 1 м., 2 м.); переможця Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики – 3м.
70. Новосада Романа
переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  (секція історичного краєзнавства – 3 м.; секція історії України – 1 м., 3 м.)
2017-2018 рік
71. Колбасюка Степана
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з астрономії – 1м., з математики – 2м., з фізики – 2м.; двократного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (2017р. – 3м., 2018р. – 2м.); переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 1м., 3м.)
72. Клекоця Дениса
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з біології – 1м.; з фізики – 2м., з астрономії – 3м.; переможця ІV етапу Всеук-раїнської олімпіади з біології – 3м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція селекції та генетики – 2м.)
Барана Віктора Миколайовича учителя біології
2018-2019 рік
73. Урина Дмитра
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: математики – 1 м., інформатики – 2 м., фізики – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології – 1 м., інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – 1 м.; переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології – 2 м., інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – 2 м.; переможця XXI обласного турніру юних математиків – 2 м. в індивідуальному рейтингу.  
2019-2020 рік
74. Приходька Андрія
переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: астрономія – 1 м., фізика – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції електроніки та приладобудування – 1 м., аерофізики та космічних досліджень – 1 м., переможця XXVI обласного турніру юних фізиків – 2 м. в індивідуальному рейтингу; переможця у 2018/2019 навчальному році ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії – 2 м., ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції електроніки та приладобудування - 3 м., аерофізики та космічних досліджень – 3 м.
75. Подоляка Арсена
переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – 1 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції кліматології та метеорології – 1 м., члена команди, яка зайняла ІІІ місце в ХV обласному турнірі юних географів; переможця у 2018/2019 навчальному році ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – 3 м.



Наші
партнери: