01 грудня 2019 року
Здобувачі освіти ліцею - учасники конференції «Волинь і волиняни в історії та культурі України»
28 листопада 2019 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України» з метою широкого залучення учнівської молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу, відтворення та збереження історії, традицій рідного краю, мовної культури і національно-етнічних особливостей шляхом проведення наукових пошуків та досліджень. Програмою конференції передбачалась робота пленарного та секційного засідань. Секційні засідання проводились за напрямами: «Історія моєї родини в історії України»; «Революція Гідності: події, факти, спогади волинян»; «Волиняни – учасники АТО і волонтерського руху»; «Історія волинського краю в особах»; «Звичаї, обряди, фольклорна спадщина Волині»; «Історико-краєзнавчі дослідження»; «Пам’ятки історії і культури Волині».
Учасниками конференції стали й учні Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради: Деркач Анна, Шишко Сергій, учні 9 класу, Мельник Роман, учень 10 класу.

За підсумком секційних засідань Мельника Романа визначено одним із найкращих доповідачів і нагороджено почесною медаллю «Юний дослідник Волині». Окрім того кожен учасник отримав сертифікат та збірку тез «Волинь і волиняни в історії та культурі України»

Заступник директора з навчально-методичної роботи Ірина Ігорівна Бабула
Наші
партнери: