03 жовтня 2019 року
Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
Згідно наказу № 176 від 20.09.2019 року «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в навчальному закладі з 23.09 по 30.09.2019 року проведено заходи ,спрямовані на запобігання та упередження нещасних випадків, які можуть трапитися з здобувачами освіти.
      -    23.09 в актовій залі ліцею пройшов тематичний урок на тему « Безпека на дорозі-безпека                  життя», який провели для 10 класів інспектори відділу зв’язків з громадськістю УПП у Волинській області Шмігель О.П. та Устіна М.В.
-        25.09 в актовій залі ліцею для учнів 8-11 класів проведено тематичний урок « Збережемо життя і здоров’я»   за участю помічника начальника чергової зміни оперативно -координаційного центру майора служби цивільного захисту Зданевича С.В. та фахівця відділу агітаційно – пропагандистської роботи ,технічної виставки музею пожежно- рятувальної служби Петрової К. П.
-        26.09. в ліцеї проведено навчання по евакуації з навчального корпусу учнівського та педагогічного колективів на випадок виникнення надзвичайної ситуації та відпрацьовані практичні навички користування вогнегасником для локалізації джерела загоряння.
-        30.09 провідним інженером виробничо-технічного відділу акціонерного товариства Волиньгаз  Пантюшко Г.Т. прочитаний для учнів 8-11 класів первинний інструктаж « З правил поведінки користування газом у побуті».
-        Класними керівниками 8-11 класів проведені бесіди на теми:
«Правила поведінки при виявленні розливу ртуті»;
«Правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів»;
«Правила поведінки при виявленні невідомих предметів»,
«Правила поведінки під час подорожі до лісу, збору грибів та лікарських рослин»;
«Правила поведінки при зустрічі з дикими та свійськими тваринами».
-        Поновлено інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності .
-        Проведено брейн-ринг « Зробимо життя безпечним» між учнями 9-А та 9-Б класів.
-        У 9-Б класі проведено годину спілкування « Щоб бути здоровим потрібно…».
-        Для учнів 9 класів проведено мінілекторій « Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях».
 
Заступник директора з виховної роботи В.І.КабановНаші
партнери: