02 липня 2019 року
Одразу чотири випускники ліцею – вундеркінди.
Як відомо, шанс для талановитих, мотивованих, працелюбних випускників – вступ до вишу за системою зовнішнього незалежного оцінювання, відомою як ЗНО. Учні 11 класів Волинського наукового ліцею-інтернату 2018/2019 навчальний рік завершували здачею ЗНО, намагаючись старанно готуватись до тестів, адже результати їх впливають не лише на вступний бал, а й на оцінку в атестаті. І, як результат, четверо учнів Волинського наукового ліцею-інтернату набрали максимальну кількість 200 балів на ЗНО. Троє ліцеїстів Сунічук Дарія Мирославівна, Мірчук Адріана Олександрівна, Місевич Катерина Олександрівна безпомилково склали хімію (учитель Татарин Наталія Анатоліївна), ще один випускник Урин Дмитро Анатолійович – математику (учитель Олійник Ольга Василівна).
 
Ця подія - приємний сюрприз для ліцею, цьогорічних випускників та їхніх наставників, а для учнів, які завершуватимуть навчання наступного року, це буде доброю мотивацією до кращих результатів, адже знання високо цінуються у суспільстві!

Вітаємо учнів ліцею – випускників 2018/2019 навчального року із успішною здачею зовнішнього незалежного оцінювання. Бажаємо Вам подальших успіхів у навчанні, багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Детальний звіт щодо результатів ЗНО можна переглянути за посиланням - http://licei.lutsk.ua/educational_process/zno

Адміністрація
Наші
партнери: