ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі. До переліку включено 12 навчальних предметів.
 
Відповідний наказ  МОН № 715 від 08.08.2022 року про проведення ЗНО у 2023 році підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом. Познайомитися з наказом можна за покликанням  https://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/87316/
 
Зокрема, до переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список тестових предметів – українську мову, українську мову і літературу, математику, історію України, біологію, географію, фізику, хімію та  іноземну мову.
Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік - початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.
 
Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня.
Учасник зовнішнього оцінювання має право пройти зовнішнє оцінювання:
за рахунок коштів державного бюджету не більш як із п'яти навчальних предметів із Переліку; за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку додатково.
 
 
Здобувач освіти може вибрати для проходження зовнішнього оцінювання:
математику, за умови якщо він вивчав цей навчальний предмет на профільному рівні і потребує встановлення результату зовнішнього оцінювання з нього за критеріальною шкалою 1 - 12 балів (оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі - атестація)) та/або потребує встановлення з нього результату зовнішнього оцінювання за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів, який використовується під час конкурсного відбору для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти,), про що має зазначити під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні;

історію України, за умови якщо він потребує встановлення з нього результату за шкалою 100 - 200 балів, про що має зазначити під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні;

Результати НМТ 2022

Архів:

Результати ЗНО 2021

Результати ЗНО 2020

Результати ЗНО 2019
Наші
партнери: