Головна / Освітній процес / Розклад індивідуальної та гурткової роботи
Розклад індивідуальної та гурткової роботи

РОЗКЛАД
індивідуальних та гурткових занять сумісників Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради на 2018/2019 навчальний рік

№ з/п ПІБ Заняття Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
1. Моклиця Марія Василівна індивідуальна робота з української літератури     15.00-17.00   15.00-17.00    
2. Моклиця Андрій Володимирович індивідуальна робота з української мови           15.00-17.00  
3. Гаврилюк Олександр Никифорович індивідуальна робота з історії   16.00-19.00 (ліцей)          
4. Бортнік Жанна Іванівна індивідуальна робота із зарубіжної літератури     15.00-17.00        
5. Коцун Лариса Олександрівна індивідуальна робота з біології         15.00-18.00    
6. Лісовська Тетяна Павлівна індивідуальна робота з біології           14.00-17.00  
7. Зінченко Олександр Павлович індивідуальна робота з біології         15.00-17.00    
8. Янчук Олександр Миколайович індивідуальна робота з хімії     15.00-17.00        
9. Мельнійчук Михайло Михайлович індивідуальна робота з географії   16.00-17.00     16.00-17.00    
10. Чижевська Лариса Тарасівна індивідуальна робота з географії 16.00-18.00            
11. Моренко Алевтина Григорівна індивідуальна робота з біології         15.00-18.00    
12. Головіна Ніна Анатоліївна індивідуальна робота з технологій та сучасної інженерії     16.00-19.00        
13. Волошина Тетяна Володимирівна індивідуальна робота з математики     15.00-18.00        
14. Філозоф Леонтій Іванович гурткова робота з математики 16.30-18.00     16.30-18.00      
15. Вавдіюк Наталія Степанівна індивідуальна робота з економіки   16.00-18.00          
16. Гісь Ігор Володимирович гурткова робота з інформатики     15.00-18.00        
17. Швай Ольга Леонідівна індивідуальна робота з математики           15.00-17.00  
18. Павленко Юлія Степанівна гурткова робота з інформатики 16.30-19.30            
19. Третевич Борис Михайлович гурткова робота з географічного краєзнавства     17.00-19.00        
20. Пріма Дмитро Анатолійович  індивідуальна робота з педагогіки 16.00-19.00            
21. Кравчук Володимир Миколайович індивідуальна робота з правознавства   15.00-18.00          
21. Вілігурський Олег Миколайович індивідуальна робота з фізики     15.00-18.00        



Наші
партнери: